Spotkanie informacyjne - Łotwa

2015-06-22

Jednostka Zarządzania Projektem na podstawie dotychczasowych kontaktów oraz udziału we wszelkiego rodzaju targach i seminariach, podjęła decyzję o organizacji spotkania informacyjnego na terenie Łotwy. JZP zadecydowała o wyborze kraju na podstawie realnego zainteresowania technologią ze strony firm i instytucji z tego regionu. Dnia 18.06.2015r. firma zorganizowała spotkanie informacyjne w siedzibie jednej z zainteresowanych technologią firm – INTERSOLS SIA w miejscowości Ryga. W spotkaniu informacyjnym Beneficjenta reprezentowali:

- Specjalista ds. Promocji i Komunikacji – mgr inż. Artur Zieleniewski,

- Pracownik techniczny – inż. Mariusz Meuś.

Na spotkaniu stawiła się grupa przedstawicieli instytucji oraz firm związanych z oczyszczaniem i utylizacją ścieków. Podczas spotkania zaprezentowany został film promocyjno-informacyjny przygotowany w ramach projektu oraz krótka prezentacja multimedialna.
Wszyscy odwiedzający wzięli udział w krótkiej dyskusji, po której zaprezentowana została prezentacja fotograficzna instalacji wybudowanej w Centrum Usług i Prezentacji Ekologicznych. Na zakończenie spotkania reprezentanci firmy FU-WI odpowiadali na pytania dotyczące funkcjonowania instalacji. Spotkanie zakończyło się wymianą doświadczeń oraz kontaktów w celu dalszej wymiany informacji.

W spotkaniu udział wzięli:

Marupes Novads - Marupe

  1. Ivars Puncule
  2. John Rusenieks

AS OLAINES Udens un Siltums – Ryga

  1. Irina Osuroka
  2. Ludmila Pitenko
  3. Andris Gailis

ADAZU UDENS – Ryga

  1. Aivars Dundurs
  2. John Neilands