XXII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2014

2014-05-26

Beneficjent projektu pn. „Demonstracyjna instalacja termicznej utylizacji osadów pościekowych metodą pirolizy” wziął udział w XXII Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2014.

Targi odbyły się w terminie 20-22 maja 2014r. w Bydgoszczy. Impreza targowa okazała się nie tylko miejscem prezentowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, technologicznych, urządzeń, usług, ale i platformą wymiany doświadczeń, poglądów oraz twórczych dyskusji.
W imprezie wzięło udział 370 firm, w tym aż 60 firm z zagranicy.

Udział w targach WOD-KAN umożliwił Beneficjentowi prezentację innowacyjnej technologii a także nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Ponadto dotarcie do wyspecjalizowanej grupy odbiorców umożliwiła nam organizacja konferencji każdego dnia targów pn. „Innowacyjna instalacja termicznej utylizacji osadów pościekowych metodą pirolizy” w ramach zaplanowanego w działaniu D7 spotkania informacyjnego w Polsce.
Udział w targach w dużym stopniu pozwolił Beneficjentowi na wypromowanie realizowanego projektu, co w konsekwencji uskuteczni realizację zakładanego we wskaźnikach rezultatów efektu końcowego.