IFAT 2014 – Bardziej międzynarodowe targi niż kiedykolwiek !

2014-05-12

Pięciodniowa impreza targowa IFAT ENTSORGA 2014 z zakresu technologii środowiskowych w gospodarce ściekowej, która odbyła się w Monachium, w Niemczech dobiegła końca. FU-WI Sp. z o.o., jako Beneficjent projektu pn. Demonstracyjna instalacja termicznej utylizacji osadów pościekowych metodą pirolizy miało zaszczyt uczestniczyć w tym międzynarodowym wydarzeniu…

Ponad 135 tys. gości z ok. 170 krajów całego świata !
3 081 wystawców z 59 krajów !
Krótko podsumowując – bardziej międzynarodowe targi niż kiedykolwiek !


Podczas danego wydarzenia został zaprezentowany największy na świecie, szeroki wachlarz innowacji i rozwiązań z zakresu technologii ochrony środowiska. IFAT ENTSORGA 2014 stało się kluczowym etapem w realizacji naszego projektu, szczególnie biorąc pod uwagę możliwości nawiązania międzynarodowych kontaktów. Na naszym stoisku prowadziliśmy szereg rozmów z wieloma międzynarodowymi gośćmi nt. możliwości i szans jakie niesie ze sobą nasza innowacyjna technologia. Nasz projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty w niedalekiej przyszłości zaowocują nawiązaniem współpracy, celem szerszego rozpowszechniania ekologicznego sposobu utylizacji osadów pościekowych.

Przy okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za odwiedzenie naszego stoiska na targach IFAT ENTSORGA 2014. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi z tak dużego zainteresowania prezentowaną przez nas technologią, szczególnie, że obecnie wszystkie rozwiązania ekologiczne są tak bardzo potrzebne na świecie.